قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی

قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی، به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این بخش قصد داریم به بررسی آن بپردازیم و لیست قیمت کیسه تبلیغاتی شرکت چاپ آنتیک را به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کیسه پارچه ای تبلیغاتی چیست ؟

کیسه پارچه ای تبلیغاتی که به نام های بگ شاپ تبلیغاتی، ساک دستی تبلیغاتی و اسامی از این دست نیز شناخته می شود، یکی از کالاهای تبلیغاتی مقرون به صرفه است که شرکت ها، سازمان ها، فروشگاه ها، ادارات و … برای تبلیغات خود از آن استفاده می کنند. این کیسه ها به دلیل دوام بالا، محبوبیت بالایی پیدا کرده اند. جنس پارچه ای که برای تولید ساک دستی تبلیغاتی استفاده می شود. پارچه اسپان باند مورد استفاده شرکت تولید کیسه پارچه ای آنتیک از شرکت بافتینه تهیه می شود. لازم به ذکر است شرکت بافتینه بزرگترین تولید کننده اسپان باند در ایران است که محصولات آن کیفیت بسیار بالایی دارد. از این رو شرکت تولید بگ شاپ تبلیغاتی انتیک به جهت عرضه محصول با کیفیت به مشتریان خود، پارچه مورد نیاز جهت تولید کیسه پارچه ای تبیغاتی را از این شرکت تهیه می کند.

کیسه های پارچه ای در انواع و اندازه های مختلف تولید می شوند که بسته به نوع کسب و کارتان می توانید، مناسب ترین نوع آن را خریداری نمائید

لیست قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی .

انواع کیسه پارچه ای تبلیغاتی

بگ شاپ پارچه ای دسته بندی های مختلفی دارند و بر اساس فاکتور های مختلفی دسته بندی می شوند. یکی از مهم ترین انواع تقسیم بندی کیسه های پارچه ای، تقسیم بندی بر اساس نوع طراحی می باشد که به صورت زیر می باشد .

  • کیسه پارچه ای فلت
  • کیسه پارچه ای کف کاست
  • کیسه پارچه ای سه طرف کاست (فول کاست)

نوع  دیگر تقسیم بندی کیسه های پارچه ای تبلیغاتی، تقسیم بندی بر اساس نوع دسته آن است که به صورت زیر می باشد.

  • کیسه پارچه ای دسته بندی
  • کیسه پارچه ای فلت

لیست قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی

 

چاپ کیسه پارچه ای تبلیغاتی

جنس پارچه اسپان باند به گونه ای می باشد که می توان به خوبی بر روی آن چاپ انجام داد. بدین ترتیب شما می توانید لوگوی کسب و کارتان را به همراه شماره، آدرس پیج اینستاگرام، آدرس سایت و … خود را با یک طراحی جذاب بر روی کیسه پارچه ای چاپ کنید. با انجام این کار مشتریان شما با استفاده از بگ شاپ های تبلیغاتی، تبلیغات شما را به صورت رایگان  در رفت و آمد های روزانه در سطح شهر انجام می دهند.

بنابراین با چاپ کیسه پارچه ای تبلیغاتی، شما یکی از ارزان ترین و موثرترین روش های تبلیغاتی را برای کسب و کار خود در پیش خواهید گرفت.

 

لیست قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی

قیمت کیسه پارچه ای تبلیغات و عوامل موثر بر آن

قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی این عوامل می پردازیم.

قیمت پارچه اسپان باند

مهم ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت نهایی کیسه پارچه ای تبلیغاتی، قیمت روز پارچه اسپان باند می باشد: چرا که این پارچه پایه تولید کیسه پارچه ای تبلیغاتی می باشد. اسپان باند توسط شرکت های مختلفی در کشور تولید می شود که ممکن است تفاوت جزئی در قیمت محصولشان وجود داشته باشد.

چاپ کیسه پارچه ای تبلیغاتی

نوع چاپ بگ شاپ تبلیغاتی از دیگر عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت می باشد. در صورتی که طرح مورد نظر شما دارای دو رنگ باشد، هزینه هر رنگ جداگانه حساب می شود.

مورد مهم دیگر در چاپ ساک دستی تبلیغاتی، این است که معمولا هزینه چاپ رنگ نقره ای و طلایی نسبت به سایر رنگ ها کمی بالاتر است.

دسته کیسه پارچه ای تبلیغاتی

نوع دسته ساک دستی پارچه ای عامل دیگری است که قیمت نهایی سفارش شما را تغییر می دهد. انواع دسته کیسه های پارچه ای را در بالا ذکر کردیم. هزینه دسته بندی نسبت به دسته فلت کمی بیشتر است.

لیست قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی

لیست قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی

در این مقاله به عوامل مختلف موثر در قیمت نهایی کیسه پارچه ای تبلیغاتی اشاره کردیم. شرکت تولید بگ شاپ تبلیغاتی آنتیک همواره در تلاش است با توجه به شرایط اقتصادی موجود، تا جای ممکن، ضمن حفظ کیفیت محصول، هزینه های تولید خود را کاهش دهد و محصول نهایی خود را با کمترین قیمت به مشتریان خود عرضه کند.

در ادامه می توانید لیست قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی به روز شده را مشاهده کنید.

لیست قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی ( به روز شده در دی ماه 1402)

لیست قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی

سفارش کیسه پارچه ای تبلیغاتی

در این مقاله سعی کردیم تا به طور واضح و شفاف به بررسی عوامل موثر بر قیمت نهایی کیسه پارچه ای تبلیغاتی بپردازیم و لیست قیمت کیسه پارچه ای تولید شده توسط شرکت آنتیک را نیز قرار دادیم. در صورتی که با توجه به موارد گفته شده قصد داریم تبلیغات متفاوت کسب و کار خود را آغاز کنید و کیسه پارچه ای تبلیغاتی را با برند خود تولید کنید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان واحد فروش شرکت چاپ آنتیک راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند و ثبت سفارشتان را در کمترین زمان انجام دهند.

×
تماس تلفنی با کارشناسان فروش Whatsapp chat
ارتباط آنلاین با کارشناسان فروش (ایتا) Whatsapp chat
2 +