سفارش کیسه پارچه ای تبلیغاتی

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. سفارش کیسه پارچه ای تبلیغاتی

کیسه پارچه ای تبلیغاتی یکی از کالاهایی است که این روزها در بین فروشگاه ها و شرکت های مختلف طرفداران زیادی پیدا کرده است. کیسه پارچه ای یکی از انواع کالاها برای حمل محصولات مختلف می باشد که برخلاف نایلون های پلاستیکی با محیط زیست کاملا سازگار است. کیسه پارچه ای یا ساک دستی تبلیغاتی تا مدت ها قابل استفاده است و بعد از آن نیز به آسانی قابل بازیافت است. در این مقاله قصد داریم به بررسی و نحوه سفارش کیسه پارچه ای تبلیغاتی بپردازیم. با ما همراه باشید .

 کیسه پارچه ای تبلیغاتی

کیسه های پارچه ای نمونه ای از انواع ساک دستی می باشند که با استفاده از پارچه اسپان باند تولید می شوند، این کیسه ها به کیسه سوزنی نیز معروف می باشند.

این نوع کیسه ها دارای دوام و کیفیت بالایی می باشند و تا مدت ها قابل استفاده اند. همچنین بعد از این مدت می توان به راحتی نسبت به بازیافت آن ها اقدام نمود.

کیسه پارچه ای تبلیغاتی

چاپ کیسه پارچه ای تبلیغاتی چگونه انجام می شود؟

جنس پارچه اسپان باند به گونه ای می باشد که می توان به خوبی با استفاده از تکنولوژی چاپ سیلک، طرح های مختلف را بر روی آن چاپ کرد. از این رو بسیاری از فروشگاه ها، شرکت ها، سازمان ها، ادارات و … این کیسه ها را به مناسبت ها و به دلایل مختلف به صورت انبوه خریداری کرده و طرح مورد نظر خود به همراه اطلاعات تماسشان را بر روی این کیسه ها چاپ می کنند.

چاپ کیسه پارچه ای در صورتی که به درستی انجام شود، خروجی بسیار موثری بر روی کسب و کار شما خواهد داشت.

بگ پارچه ای تبلیغاتی

انواع کیسه پارچه ای تبلیغاتی

کیسه های پارچه ای در نمونه های مختلفی تولید می شوند و با توجه به این موضوع دسته بندی های مختلفی دارند. یکی از مهم ترین دسته بندی های کیسه های پارچه ای، دسته بندی آن ها بر اساس نوع طراحی آن ها می باشد که شامل کیسه پارچه ای فلت، کیسه پارچه ای کف کاست و کیسه پارچه ای فول کاست یا سه طرف کاست می باشد.

کیسه پارچه ای فلت

این نوع کیسه پارچه ای کاملا صاف و بدون حاشیه های اطراف می باشد و کیسه پارچه ای ارزان به شمار می رود. این نوع از کیسه های پارچه ای بسیار پرفروش می باشد . این محصول بیشتر برای کالاهایی با وزن کم و متوس کاربرد دارد.

کیسه پارچه ای فلت

کیسه پارچه ای کف کاست

کیسه پارچه ای کف کاست به گونه ای طراحی شده که کف آن قابلیت باز شدن و جمع شدن را دارد و برای محصولات مختلف قابل استفاده است.

کیسه پارچه ای کف کاست

کیسه پارچه ای فول کاست

این نوع کیسه پارچه ای قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع کیسه پارچه ای  تبلیغاتی دارد و طراحی آن به گونه ای است که علاوه بر کف آن، کناره های آن نیز دارای حاشیه های قابل باز و بسته شدن می باشد.و می توان وسایل مختلف را در آن قرار داد.

کیسه پارچه ای فول کاست

ابعاد کیسه پارچه ای تبلیغاتی

کیسه های پارچه ای در ابعاد مختلفی و به صورت عمودی یا افقی تولید می شوند . ابعاد کیسه پارچه ای فلت مطابق جدول زیر می باشد.

نوع عرض ارتفاع گرماژ
عمودی 15 20 60
عمودی 20 30 60
عمودی 25 35 60
مربع 30 30 60
عمودی 30 40 60
افقی 40 30 60
مربع 40 40 60
عمودی 35 45 60
افقی 45 35 60
عمودی 40 50 60
افقی 50 40 60
مربع 50 50 60
افقی 60 50 60

ابعاد کیسه پارچه ای کاست دار نیز به صورت زیر می باشد

نوع عرض ارتفاع کاست و عطف گرماژ
عمودی 18 21 10 90
عمودی 30 27

 

10 90
عمودی 30 40 10 90
افقی 40 30 12 90
عمودی 40 45 10 90
افقی 44 36 20 90

فیلم نحوه چاپ کیسه پارچه ای تبلیغاتی

مزایای استفاده از کیسه پارچه ای تبلیغاتی

کیسه پارچه ای تبلیغاتی برای کسب و کارها مزایای فراوانی دارد. این روز ها بسیاری از شرکت ها، ادارات، سازمان ها و … از این ابزار تبلیغاتی برای معرفی کسب و کار خود استفاده می کنند. جنس این نوع کیسه ها به گونه ای است که تا مدت ها قابل استفاده  می باشند. همچنین در صورتی که چاپ لوگو با دقت و کیفیت انجام شود، مدت زمان زیادی این طرح بر روی کیسه می ماند. مشتریان شما نیز با حمل این کیسه در واقع بیلیبورد سیار کسب و کار شما می شوند و هر لحظه و در رفت و آمدهایشان تبلیغ کسب و کار شما را حرکت می دهند. در واقع شما با کمترین هزینه تبلیغات خود را به دست مشتریانتان می سپارید و بدین طریق تبلیغات شما در شهر جریان پیدا می کند.

مزیت دیگر این کیسه ها از حیث مسئولیت اجتماعی کسب و کار شما با اهمیت است. این کیسه ها جایگزین نایلون های پلاستیکی هستند که به شدت به محیط زیست آسیب می زنند اما بگ شاپ پارچه ای برخلاف نایلون تا مدت ها قابل استفاده است و بعد از آن نیز قابل بازیافت می باشند. بدین ترتیب با استفاده از ساک دستی تبلیغاتی شما به عنوان کسب و کار حامی محیط زیست شناخته خواهید شد.

کیسه پارچه ای تبلیغاتیقیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی

قیمت کیسه پارچه ای تبلیغاتی به عوامل مختلفی از گرماژ، ابعاد، و نوع چاپی که بر روی آن انجام می شود متفاوت است. معمولا چاپ رنگ طلایی و نقره ای  قیمت بالاتری نسبت به چاپ رنگ های دیگر دارد.قیمت روز پارچه اسپان باند که مواد اولیه تهیه کیسه های پارچه ای می باشد، عامل تاثیرگذار دیگر قیمت می باشد.

کیسه پارچه ای تبلیغاتیسفارش کیسه پارچه ای تبلیغاتی

 

قبل از هر چیز برای سفارش کیسه پارچه ای تبلیغاتی می بایست نوع کیسه و سایز مورد نیاز خود را بسته به کالایی که قرار است در آن قرار دهید انتخاب کنید، پس از آن مطابق با ابعاد انتخاب شده، طرح مورد نظر خود را برای چاپ بر روی بگ شاپ تبلیغاتی آماده می کنید. پس از آن سفارش شما تولید می شود. تولید ساک دستی تبلیغاتی معمولا از 1000 عدد به بالا انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چاپ کیسه پارچه ای تبلیغاتی و سفارش بگ شاپ تبلیغاتی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان واحد فروش شرکت چاپ آنتیک راهنمایی لازم را به شما ارائه دهند و ضمن ثبت سفارش و ارجاع آن به واحد تولید، فرایند تولید و چاپ ساک دستی تبلیغاتی شما در کمترین زمان ممکن آغاز شود.

 

×
تماس تلفنی با کارشناسان فروش Whatsapp chat
ارتباط آنلاین با کارشناسان فروش (ایتا) Whatsapp chat
2 +